Мережі мобільних операторів використовуватимуть енергію сонця

Послати СМС
безкоштовні SMS через Інтернет
Всі новини
архів новин мобільних операторів

Ряд операторів мобільного зв'язку розвинених країн світу заявили про те, що бажають перейти на сонячну енергію для живлення базових станцій через п'ять років

 


Мережі мобільних операторів використовуватимуть енергію сонця

Ряд операторів мобільного зв'язку розвинених країн світу заявили про те, що бажають перейти на сонячну енергію для живлення базових станцій через п'ять років.

Згідно їх планам, до 2013 року більше 335 тисяч базових станцій мобільного зв'язку використовуватимуть сонячні батареї для отримання електричної енергії, повідомляє TechRadar з посиланням на заяву аналітиків компанії ABI Research.

Проте на додаток до сонячних батарей базові станції використовуватимуть генератори на дизельному паливі або електромережі - для підстраховування так би мовити. У повному об'ємі на використання сонячної енергії до 2013 року перейдуть 40 тисяч базових станцій, які працюватимуть повністю незалежно від електромережі.

Один рік тому базову станцію, яка працює на сонячній батареї, розробила компанія Ericsson, дякуючи чому на рынок, форекс, трейдинг її акції стрімко ростуть не зважаючи на світову фінансову кризу. В даний час ця станція працює в мережах індонезійського оператора Telkomsel. Крім того, Ericsson анонсувала вежу для базових станцій, оснащену ветрогенератором.

Цікаво, в якому сторіччі світовий прогрес дійде і в нашу країну, щоб ми також могли насолоджуватися досягненнями людства.