Технології Google у сторонніх розробників

СМС на смартфон
безкоштовні SMS на смартфони
Всі новини
архів новин мобільних операторів

Panasonic зацікавився гуглофоном, а Dell встановив на нетбук Google Android


Panasonic зацікавився гуглофоном

Компанія Panasonic розглядає можливість випуску смартфона на базі мобільної платформи Google Android, повідомляє Nikkei з посиланням на заяву глави мобільного підрозділу Panasonic Кєїсуке Ішиі (Keisuke Ishii).

Кєїсуке Ішиі вважає, що до 2012 року ринок смартфонів з відкритими платформами, включаючи Android, досягне 100 мільйонів одиниць. Свій перший смартфон з Android компанія Panasonic розраховує випустити до кінця березня наступного року, але не гарантує цього. В даний час Panasonic випускає декілька моделей мобільних телефонів. Всі вони призначені для японського ринку.

Першим смартфоном з платформою Google Android став G1, створений HTC. Він був представлений 23 вересня і поступив в продаж 22 жовтня 2008 року. Тоді ж був опублікований початковий код платформи Android (Системы для обучения). Недавно свій перший смартфон з Android випустив Samsung. Всього до теперішнього часу анонсований близько десятка гуглофонів, але більшість з них розроблені невідомими масовому споживачеві компаніями.

Dell встановив на нетбук Google Android

Компанія Dell встановила на нетбук Inspiron Mini 10v мобільну операційну систему Google Android, повідомляє Electronista. Робота такого нетбука була продемонстрована у відповідному відеоролику. Cотрудник Dell Даг Енсон (Doug Anson) порівнює платформу Android з операційною системою Ubuntu Netbook Remix, побудованою на ядрі Linux. При цьому він підкреслює, що у компанії немає планів по випуску нетбука з Android.

Поки жоден з лідерів ринку нетбуків не представив комп'ютер з платформою Android. Але відомо, що розробкою такого лептопа зацікавилися MSI, Asus, Acer і HP. Єдиною компанією, нетбук, що анонсувала, з платформою Android, є китайська Skytone. Він називається Alpha 680 і побудований на базі 533-мегагерцевого процесора ARM. У продажу цей нетбук з'явиться до кінця літа за ціною 250 доларів.

Безкоштовна мобільна платформа Google Android, призначена в першу чергу для смартфонов, була анонсована в 2007 році. Перший смартфон на її базі був представлений 23 вересня і поступив в продаж 22 жовтня 2008 року. Тоді ж був опублікований початковий код платформи. В даний час анонсовано близько десяти смартфонов на базі Google Android.

За матеріалами сайту http://www.aviamotor.com.ua.