Перший гуглофон від T-Mobile - 25.09.2008

Послати СМС
безкоштовні SMS через Інтернет
Всі новини
архів новин мобільних операторів

Оператор стільникового зв'язку T-Mobile в Нью-Йорку 23 вересня представив перший в світі телефон на базі нової платформи Android

 


Перший гуглофон від T-Mobile

Оператор стільникового зв'язку T-Mobile в Нью-Йорку 23 вересня представив перший в світі телефон на базі нової платформи Android, більше відомий в світі як гуглофон.

Тарифи на передачу даних для нового мобільного телефону поки невідомі, проте очікується, що тарифи будуть не дуже великими. Саме тому він стане конкурентом смартфона Apple iPhone 3G, який в США продає стільникового оператора AT&T.

Новий телефон буде схожий на комунікатори Blackberry. Він оснащений клавіатурою, великим сенсорним екраном і трекболом для навігації. Смартфон T-Mobile G1, оснащений клавіатурою і сенсорним екраном, коштуватиме 179 доларів і поступить в роздрібний продаж орієнтовно 22 жовтня. У листопаді пристрій з'явиться у Великій Британії, постачання у всі європейські країни почнуться вже з 2009 року.

У телефоні від компанії T-Mobile встановлено пакет додатків Google - зокрема браузер для проглядання сайтів. Браузер використовує полегшену версію Chrome. Також там встановлено додаток для купівлі музики в інтернет-магазині Amazon MP3. Очікується, що в цьому G1 стане конкурентом смартфону Apple iPhone, власники якого купують музику в iTunes store.

Google Android є відкритою мобільною платформою, про підтримку якої в тій чи іншій мірі заявили понад 30 компаній.