Ринкова частка iPhone подвоїлася

СМС на смартфон
безкоштовні SMS на смартфони
Всі новини
архів новин мобільних операторів

У першому кварталі 2009 року в світі було продано майже чотири мільйони смартфонов Apple iPhone 3G


Ринкова частка iPhone подвоїлася


У першому кварталі 2009 року в світі було продано майже чотири мільйони смартфонов Apple iPhone 3G, що удвічі більше показника річної давності, повідомляє TechRadar з посиланням на дані аналітиків компанії Gartner.

Частка Apple на ринку смартфонов в першому кварталі 2009 року склала 11 відсотків. Компанія RIM, що випускає смартфони BlackBerry, зайняла 20 відсотків цього ринку, Nokia, що продала за квартал 15 мільйонів смартфонів, - більше 40 відсотків.

На долю смартфонів з Symbian в першому кварталі 2009 року довелася трохи менше половини ринку автомобілів Китая. У першому кварталі минулого року 57 відсотків проданих смартфонов складали пристрої з платформою Symbian. В цілому продажі смартфонов в першому кварталі поточного року виросли на 13 відсотків в порівнянні з показником першого кварталу 2008 року. При цьому продажі мобільників скоротилися на дев'ять відсотків.

Google знайшов спосіб боротьби з "витоком мізгів"

Компанія Google вирішила боротися з "витоком мізків" за допомогою математичних прогнозів, повідомляє The Wall Street Journal. Алгоритм, розроблений програмістами найбільшого в світі пошукового сервісу, дозволяє дізнатися, хто із понад двадцяти тисяч співробітників компанії непомітно готується до звільнення. Деталі алгоритму не розкриваються.

Керівництво пошукача вважає, що одна з основних причин, по яких Google втрачає співробітників полягає в тому, що вони розчаровані в своєму майбутньому в компанії. Нові співробітники упевнені, що з початком фінансової кризи не доб'ються тих вершин, яких добилися люди, що прийшли на роботу раніше них. Крім того персонал скаржиться на "нелюдяність" корпоративної політики Google, що не приділяє достатньої уваги кожному співробітникові окремо.

Компанія планує боротися з негативними настроями серед співробітників за допомогою постійної роботи над інноваціями - вважається, що захопленість персоналу допоможе йому залишитися в команді розробників Google.