Більшість користувачів визнали мобільний Інтернет шкідливим для дітей

Отправка СМС
безкоштовні SMS через Інтернет
Всі новини
архів новин мобільних операторів

Сімдесят два відсотки з 1900 опитаних організацією YouGov британців вважають, що мобільний Інтернет шкідливий для дітей


Більшість користувачів визнали мобільний Інтернет шкідливим для дітей

Сімдесят два відсотки з 1900 опитаних організацією YouGov британців вважають, що мобільний Інтернет шкідливий для дітей, оскільки останні шукають не призначений для їх очей контент, пише TechRadar.

Шкідливими сайтами, сервісами і матеріалами вважаються немодеріруємиє чати, жорстокі ігри і порнографія. Для того, щоб запобігти доступу до них дітей, пропонується використовувати на мобільниках спеціальні ПІН-коди, або посилати SMS батькам, якщо дитина зайде на потенційно небезпечний сайт – наприклад, буде переглядати матеріали для дорослих, мультфільми чи фільми онлайн, які не призначені для перегляду неповнолітніми.

Деякі експерти стверджують, що відповідальність за доступ дітей до потенційно шкідливих матеріалів повинні нести провайдери. При цьому понад третина дітей і батьків відмовляються повідомляти свій вік стільниковому операторові, що могло б допомогти в розмежуванні доступу до Мережі.

Шкідливим доступ до мобільного Інтернету рахують не тільки у Великобританії. У травні 2008 року стало відомо, що японський уряд має намір обмежити використання мобільних телефонів дітьми. Вони визнали, що мобільний Інтернет негативно впливає на школярів.