Словацький Рай для любителів зеленого туризму

СМС на Київстар
безкоштовні SMS через Інтернет
Всі новини
архів новин мобільних операторів

Зелений туризм в Словаччині


Словацький Рай для любителів зеленого туризму

На гірський масив Бранісько в Словацькій республіці з недавнього часу веде новий дорожній тунель. Завдяки новій дорозі багато любителів відпочинку на природі зможуть побачити живописні і пустинні гори, де приховані каньйони, водопади і карстові печери. У деяких місцях відкривається фантастичний вигляд на Татри.

Гори Бранісько розміщені в західному регіоні Словаччини, з півночі на південь. На перший погляд Бранісько дуже відрізняється від близьких гір Татра або Фатра. Але зробивши пішу прогулянку по горах можна побачити, що у всіх словацьких гір є щось таке, що їх об'єднує - їх колір і запах, їх норов і краса. Серед краси, зокрема, Лачновська ущелина і печери поблизу сіла Ліповце. Крім того, тут ви можете знайти тихий і ідилічний пейзаж з багатьма лугами, які розміщені на відкритих ділянках Високих Татр і навколишніх горах. У тутешніх селах - ідеальне місце відпочинку для любителів зеленого туризму.

Туристичні Бранісько

Бранісько для туристів дуже мало відомі, можливо, у зв'язку з тим, що дорогий до цієї гори до останнього часу не було. При цьому, в околицях села Ліповце, зелений туризм в якому розвивається досить швидко, вже побудовано декілька житлових споруд. Їх клієнтура складається в основному з жителів довколишніх міст, з інших країн тут буквально тільки декілька відвідувачів в рік.

Село Ліповце розташоване в невеликій гірській долині, оточеній з трьох боків по краю гірських хребтів, і тому служить відправною точкою для цілого ряду піших турів. Мережа туристичних знаків дуже щільна, тому заблукати тут дуже важко.

Джерело Сальватора

У тих районах, де з'єднуються річки Леговка і Ліповец, розміщені неосяжні простори вологих лугів і боліт, а також в цьому місці є мінеральні джерела відомих словацьких Сальваторе. Завод мінеральної води випускає лікувальну мінеральну воду з двох природних джерел.

Перше з них можна знайти прямо на околиці тутешньої траси. Вода має сильний присмак сірководня і не дуже солодка. Друге джерело приховане в лісах на північ. Цією весною джерело має відмінний смак - містить сірководень, декілька з'єднань заліза і двоокису вуглецю.