Bluetooth став у вісім разів швидше

СМС на Київстар
безкоштовні SMS через Інтернет
Всі новини
архів новин мобільних операторів

Організація Bluetooth SIG опублікувала специфікації стандарту бездротового зв'язку Bluetooth 3.0


Bluetooth став у вісім разів швидше


Організація Bluetooth SIG опублікувала специфікації стандарту бездротового зв'язку Bluetooth 3.0. Він дозволяє обмінюватися даними на швидкості до 24 мегабіт в секунду. Bluetooth 2.1 передає дані на швидкості три мегабіти в секунду.

Високу швидкість передачі даних Bluetooth 3.0 забезпечує підтримка цим стандартом протоколу 802.11, використовуваного в Wi-Fi. Також в Bluetooth 3.0 є повільніший, але економніший радіомодуль, що забезпечує швидкість передачі даних в три мегабіти в секунду.

Використання тієї або іншої радіосистеми залежить від розміру передаваного файлу. Невеликі файли передаватимуться по повільному каналу, а великі - по високошвидкісному. Після закінчення передачі модуль повертається в режим зниженого енергоспоживання.

Перші пристрої з підтримкою Bluetooth 3.0 з'являться протягом року. Про розробку цього стандарту стало відомо в кінці 2008 року.

Bluetooth, як і відпочинок в Одесі, призначений для бездротового під'єднування пристроїв. Наприклад, через нього можуть працювати бездротові миша, клавіатура, принтер. Bluetooth споживає менше енергії, чим Wi-Fi, але передає дані на менші відстані.