У Індії відключать 25 мільйонів мобільників, а Apple вклалася у виробника чіпів для мобільників

Послати СМС
безкоштовні SMS через Інтернет
Всі новини
архів новин мобільних операторів

На початку 2009 року 25 мільйонів абонентів стільникового зв'язку в Індії не зможуть користуватися своїми мобільними телефонами, оскільки вони будуть відключені 6 січня 2009 року.

 


У Індії відключать 25 мільйонів мобільників, а Apple вклалася у виробника чіпів для мобільників

На початку 2009 року 25 мільйонів абонентів стільникового зв'язку в Індії не зможуть користуватися своїми мобільними телефонами, оскільки вони будуть відключені 6 січня 2009 року. Це торкнеться лише телефонів із зміненим або відсутнім IMEI.

Мобільники будуть відключені на користь національної безпеки. Індійські власті припускають, що такими телефонами можуть користуватися терористи.

Нагадаємо, що код IMEI є певний серійний номер, який унікальний для кожного телефону. Він використовується для авторизації мобільника в мережі і відстежування операторами крадених телефонів.

Корпорація Apple придбала 8,2 мільйона акцій британської Imagination, що проводить процесори і напівпровідникові компоненти для мобільних пристроїв, що складає 3,6 відсотка акцій цієї компанії.

Одним з основних продуктів Imagination є графічне ядро POWERVR SGX, яке підтримує стандарт OPENGL ES 2.0 і має універсальний шейдерний механізм, що дозволяє використовувати шейдерную тривимірну графіку на мобільних пристроях.

Співпраця компаній Apple і Imagination почалася у вересні. Тоді компанія оголосила, що працює разом з "міжнародною компанією, що займається електронними системами". Оглядачі тоді порахували, що компанією є Sony, нібито Imagination, що замовила, розробку чіпів для наступного покоління Playstation Portable.