Питання та відповіді про мобільні телефони та пристрої - 22.02.2008

Отправка СМС
безкоштовні SMS через Інтернет
Всі новини
архів новин мобільних операторів

Мобільні телефони та пристрої у питаннях і відповідях на 22.02.2008

Про телефони: BENQ-SIEMENS S88, Siemens SXG75, Nokia 6300, Nokia N73


Питання і відповіді:

У мене телефон BENQ-SIEMENS S88. Після того, як мені через Bluetooth передають ігри, я ніде не можу їх знайти.
Знайти і встановити передані по Bluetooth ігри можна тільки в тому випадку, якщо разом з Jar-файлом буде переданий і Jad-файл, в якому знаходиться опис гри. Інакше ігри займатимуть в пам'яті місце, але ні знайти, ні видалити їх без допомоги комп'ютера не вийде.

Не можу закачати в телефон Siemens SXG75 теми оформлення.
Щоб встановити теми в смартфон Siemens SXG75, необхідно запустити програму ВМС (Brew Mobile Commander) а потім в папці brew\mod\cmgr\pp створити папку thm, а в ній папку usr. Саме сюди (brew\mod\cmgr\pp\ thm\usr) і необхідно завантажувати sdt-файли, що містять теми для Siemens SXG75. Самі теми можна знайти за адресою http://sxg75.xf.cz/themes.html. Теми від інших телефонів на Siemens SXG75 не встановлюються.

Чи можна грати в Java-ігри для телефону на комп'ютері?
Для запуску J2МЕ-додатків на комп'ютері можна скористатися програмою SjBoy, викачати яку можна по одному з приведених на сторінці http://topdownloads.ru/search.php?ss=sjboy%20emulator посилань.

На телефоні Motorola L7 при відтворенні МР3-файлів, які менші 0,5 Мб і більші 2 Мб, видається помилка. Файли перевірені на інших телефонах, де вони відтворюються без проблем.
Вся річ у тому, що модель розрахована на відтворення mpЗ-треків з постійним бітрейтом, при цьому бітрейт повинен бути в межах від 32 Кбит/с до 192 Кбит/с. При спробі програти файл з бітрейтом, що виходить за вказані рамки, або із змінним бітрейтом незмінно видаватиметься помилка.

За допомогою якої програми можна прочитати ехе-файли на Nokia N73?
Програм, за допомогою яких можна запускати ехе-файли, на Nokia N73 немає і не буде, оскільки цей тип файлів підтримується тільки в пристроях під управлінням OS Windows.

При установці деяких тим на телефон Nokia 6300 хотілося б скопіювати звук. Якщо зайти в меню, а потім настройки сигналів телефону, в меню «Функції» є пункт «Скопіювати все». Що це означає, і як працює ця функція?
За допомогою вищеописаної послідовності (Меню - Настройки - Сигнали - Функції - Скопіювати все) копіюється назва мелодії, яку потім можна використовувати для вставки, наприклад, при складанні SMS повідомлення. Самі сигнали, музичні файли, які використовуються в темах, можна знайти тут: Меню - Галерея - Сигнали - Сигнали і Меню-Галерея - Сигнали - Мелодії.

Чи можна перепрошити Nokia N73 з ОС Symbian 9.1 на 9.2?
Змінити версію операційної системи на N73 не можна, як і на будь-якому іншому Symbian-смартфоні.

У чому відмінність моделей Nokia 6120 і 6121, і яка з них працюватиме в мережі третього покоління?
Моделі Nokia 6120 і 6121 з технічного боку мають тільки одну відмінність. У Nokia 6120 реалізована підтримка мереж третього покоління стандарту WCDMA/ HSDPA з частотою 850/2100 MHz, а Nokia 6121 працює в ЗG-мережах того ж стандарту, але на частоті 900/2100 MHz (такі частоти використовуються в Америці).

Чи існують програми для роботи з ftp?
FTP (file transfer protocol) - це протокол передачі даних, як правило, файлів великого об'єму. У модифікованій версії програми Opera Mini є вбудований FTP-менеджер. Викачати останню версію програми можна з офіційного сайту по посиланню http://opera-mini.ru/last.html.

Який браузер потрібно викачати, щоб користуватися послугою freenet від beeline.ua?
Щоб скористатися послугою Інтернет-драйв від компанії Beeline, у вас повинен використовуватися тарифний план «Монстр спілкування». Необхідно активувати послугу Інтернет-драйв (USSD-запит *110*13*01 # для активації і *110*13*02# для відключення) і замінити в настройках Інтернет точку доступу internet.beeline.ua на freenet.beeline.ua Підключення до послуги - безкоштовне, абонплата складає 70 копійок в добу. При цьому виходити в Інтернет ви можете з будь-якого мобільного браузера.

У телефоні Nokia Е61 є вбудована програма Navigator. Як мені підключитися до супутників GPS, і через який тип з'єднання це потрібно робити?
У цьому смартфоні є тільки програми для роботи з GPS, але самого модуля, який підключається до супутників і визначає місцеположення, немає. Його слід придбати окремо - наприклад, можна купити GPS-модуль з підтримкою Bluetooth. Після того, як ви підключите до Nokia Е61 зовнішнього GPS-навігатора, можна буде користуватися встановленою програмою. GPS - це підключення, не залежне від оператора мобільного зв'язку, для роботи GPS-приймача використовується прямий канал зв'язку з супутниками.

Для чого потрібний буфер читання у вбудованому завантажувачі браузера Opera Mini?
Буфер читання визначає розмір блоку читання з сервера і запису у файл в пам'яті телефону. Значення цього параметра впливає на швидкість закачування і залежить від способу виходу в мережу і стан мережі. При нестабільній роботі GPRS мережі збільшувати буфер читання безглуздо, оскільки це приводитиме до постійних обривів з'єднання.

Як встановити на телефоні дві версії програми Opera Mini (3 і 4)? При спробі встановити, 4 версія весь час ставиться поверх третьої, оновлюючи її.
У телефоні не може бути двох програм з одним ім'ям. Вам необхідно зробити так, щоб в телефон різні версії Opera Mini встановлювалися під різними іменами. Для цього за допомогою будь-якого архіватора відкрийте на комп'ютері jar-файл з програмою Opera Mini. У теці META-INF знайдіть файл MANIFEST.MF і відкрийте його будь-яким текстовим редактором. У рядку, який починається «MIDIet-1», якраз і указується назва програми, під якою вона значитиметься в телефоні. Зміните його, після чого закрийте файл, зберігши зміни, завантажте його в телефон і встановлюйте програму. Зробити подібну операцію можна і без комп'ютера, наприклад, на смартфоні.