Огляд новин мобільного зв'язку - 21.01.2008

Отправка СМС
безкоштовні SMS через Інтернет
Всі новини
архів новин мобільних операторів

Огляд новин мобільного зв'язку станом на 21.01.2008

Новини: Google Maps, Windows Mobile, Jabra


Новини мобільного зв'язку:

Google maps тепер працюють без gps

Компанія Google випустила другу версію своєї популярної картографічної програми для мобільних пристроїв. Google Maps 2.0 - це бета-версія, і розробка ще знаходиться в тестуванні, проте дозволяє зробити припущення про те, що функціонал програми ще далекий від ідеалу, і надалі можливості будуть істотно розширені.

Головний прорив цієї версії полягає в можливості використання нової функції «My Location» (Моє місцеположення) в пристроях, що не мають вбудованого GPS-приймача! Досягається це за рахунок взаємодії з базовими станціями операторів - аналогічний принцип використовується в A-GPS. При цьому, точність визначення місцеположення коливається в районі від 200 до 1000 метрів, що, в принципі, не так вже і круто, але деколи може бути життєво важливо.

Щоб завантажити додаток і оцінити потенціал останньої версії Google Maps, заходьте на сторіночку http://www.google.com/gmm Розмір завантажуваного додатку - біля напівмегабайта, об'єм споживаного в процесі трафіку - не обмежений. Відзначимо, що за наявності вбудованого або зовнішнього GPS-модуля працювати з Google Maps набагато зручніше.

windows mobile 6.1 - подробиці

У мережі Інтернет з'явилася інформація про підготовлювану до виходу нову версію популярної операційної системи Windows Mobile. Про те, який порядковий номер отримає нова ОС, можна буде говорити тільки після офіційного представлення. За попередньою інформацією, вона називатиметься Windows Mobile 6.1, і глобальних змін в собі нести не буде - очікуються лише доопрацювання існуючих недоліків. Ось перелік основних нововведень:

• функція Копировать/Вставить
• нове оформлення робочого столу
• настройки введення тексту
• можливість підключення пристрою до локальної корпоративної мережі і забезпечення доступу до її ресурсів
• відображення останніх програм в стартовому меню
• Threaded SMS, сервіс, автоматично об'єднуючий повідомлення від одного абонента в ланцюжок, подібний Nokia Conversation
• можливість задати стартову сторінку в IE

Очікується, що першим пристроєм, що працює на новій редакції ОС Windows Mobile, стане оновлена версія смартфона Motorola Q9 з Wi-Fi на борту.

Нова лінійка гарнітур jabra

Всесвітньо відома компанія Jabra, що займається виробництвом гарнітур, представила моделі 2008 року.

Першою з них стала стильна і компактна модель ВТ8040. Це - моногарнітура, яка хороша як для розмов по мобільному телефону, так і для прослуховування музики. Її Вага менше 10 грам, а в режимі розмови вона пропрацює близько 6 годин. Наступна новинка - Jabra BT3030 - підтримує передачу стереозвуку, і виконана в тій же концепції, що і модель ВТ8010. Полягає вона з пульта управління, який виконує функції приймача сигналу Bluetooth, і пари дротяних навушників. Пульт управління можна носити як Hi-Tech прикраси, він схожий на стильний кулон або медальйон. Клавіатура новинки виконана в тонкому стилі, і розрізнити контури кнопочок можна тільки під час вступу дзвінка на підключений до гарнітури телефон: у цей момент активується синє підсвічування кнопки прийому викликів. Вартість нової бездротової стереогарнитуры Jabra BT3030, яка по завіреннях виробника здатна протриматися 200 годин без заряджання, не перевищить 100$.