Журналісти призначили прем'єру нового iPhone на 17 липня

СМС на смартфон
безкоштовні SMS на смартфони
Всі новини
архів новин мобільних операторів

Компанія Apple представить нову версію смартфона iPhone 17 липня поточного року


Журналісти призначили прем'єру нового iPhone на 17 липня


Компанія Apple представить нову версію смартфона iPhone 17 липня поточного року, повідомляє Fudzilla з посиланням на дані, отримані з власних джерел.

За даними видання, нова версія iPhone оснащуватиметься 16 і 32 гігабайтами пам'яті. Ціна смартфона в комплекті з дворічним контрактом оператора складе 199 і 299 доларів відповідно.

Крім того, у нового iPhone нібито зникне металева окантовка по периметру корпусу, а задня кришка буде зроблена з прогумованого матеріалу. При цьому логотип Apple на iPhone світитиметься.

Також у нового смартфона Apple повинна з'явитися 3,2-мегапиксельная камери, підтримка MMS і OLED-екран. Останній споживає значно менше енергії, чим РК-дисплей, як наслідок, час автономної роботи смартфона зросте приблизно в півтора рази.

В даний час Apple випускає друге покоління смартфона iPhone. Представники Apple нічого не повідомляють про плани по випуску нового смартфона. Проте після того, як 17 березня була анонсована третя версія програмної платформи iPhone, аналітики припустили, що незабаром з'являться і пристрої на її базі.