Новини про мобільні телефони з Азії - 18.03.2008

Отправка СМС
безкоштовні SMS через Інтернет
Всі новини
архів новин мобільних операторів

Мобільні телефони в Азії

Про новини з Азії


Новини з Азії:

Японці не розлучаються з мобільними навіть у ванні

Компанія Sega провела серед жителів Японії опитування, результати якого свідчать про те, що 41 % японців вважають за краще не розлучатися зі своїм мобільником навіть у ванній кімнаті, повідомляє АFР. У опитуванні взяли участь 16250 людей. І, як показали дані дослідження, більше 41% японців принаймні один раз брали мобільний телефон з собою у ванну, щоб подзвонити, відіслати електронний лист, послухати музику або пограти в гру.

Найбільш поширеною причиною, за якою жителі Японії беруть з собою телефон у ванну, – це написання електронних листів і прослуховування музики. Необхідно зазначити, що до таких вчинків схильні як чоловіки, так і жінки різного віку, хоча підлітки купаються з телефонами частіше.

Японія – одна з найбільш передових країн в світі мобільних мереж, тут майже 85% користувачів мають телефони третього покоління з доступом в інтернет та іншими інтерактивними послугами.

Китайці створили телефон, що працює без зарядження протягом року

Китайські розробники презентували смартфон Lionking800, який здатний працювати в режимі очікування цілий рік без заряджання, повідомляє Mobilemag. Працювати рік без заряджання пристрій зможе лише в режимі очікування. У разі ж розмови, смартфон пропрацює лише 3-5 днів.

Lionking800 також має два слоти для sim-карт, працює в мережах GSM 900/1800, підтримує Bluetooth 2.0, оснащений дисплеєм в 3,5 дюйма і слотом microsd. Вартість новинки Lionking800 складає приблизно 145 доларів США.

Слід зазначити, що виробники доки не підтвердили технічних характеристик телефона.