Гуглофони - новини про смартфони на базі Android

Отправка СМС
безкоштовні SMS через Інтернет
Всі новини
архів новин мобільних операторів

HTC анонсувала свій другий гуглофон, а LG випустить три гуглофона до кінця року


Гуглофони - новини про смартфони на базі Android

HTC анонсувала свій другий гуглофон, а LG випустить три гуглофона до кінця року

Компанія HTC на Всесвітньому мобільному конгресі в Барселоні анонсувала свій другий мобільник на платформі Android, пише видання Engadget та журнал химия и автомобили в Украине . Це перший гуглофон, що взагалі не має клавіатури.

Пристрій під назвою HTC Magic оснащений 3,2-дюймовим сенсорним екраном, 3,2-мегапіксельною камерою і таким же трекболом, як і у гуглофона T-Mobile G1. У HTC Magic також є модулі GPS і Wi-Fi. Крім того, телефон підтримує стандарт передачі даних HSDPA.

У HTC Magic передвстановлена оновлена версія Android, відома під кодовою назвою cupcake, відзначає TechRadar. У ній виправлена безліч помилок і прискорена робота з інтернетом.

Купити HTC Magic зможуть абоненти Vodafone. Першими країнами, в яких він продаватиметься, стануть Великобританія, Іспанія, Німеччина, Франція і Італія. Точні терміни початку продажів і ціна поки невідомі, але очікується, що в Іспанії HTC Magic коштуватиме від 99 до 199 євро залежно від контракту. Імовірно, в магазинах гуглофон з'явиться до квітня.

LG випустить три гуглофона до кінця року

До кінця 2009 року південнокорейська компанія LG планує випустити три смартфона на базі платформи Google Android, повідомляє видання Engadget.

Очікується, що перший смартфон LG з Android буде представлений в червні. Ще два апарати на базі мобільної платформи Google Android південнокорейська компанія випустить в другому півріччі.

Крім того, два смартфона на базі Android випустить Acer. Про це стало відомо після того, як журналісти випадково побачили план по випуску смартфонов в блокноті одного із співробітників Acer.

Нагадаємо, що перший смартфон на базі Google Android був анонсований у вересні 2008 року і поступив в продаж в жовтні. Він розроблений HTC за замовленням оператора T-Mobile.

Недавно на виставці Mobile World Congress в Барселоні був представлений другий гуглофон HTC - Magic. Раніше свої смартфони на базі Android анонсували деякі маловідомі виробники.

За матеріалами видання "Музика в Україні".