LG випустить 12-мегапіксельний камерофон до кінця року

СМС на смартфон
безкоштовні SMS на смартфони
Всі новини
архів новин мобільних операторів

Компанія LG до кінця поточного року випустить мобільний телефон з 12-мегапіксельною камерою


LG випустить 12-мегапіксельний камерофон до кінця року


Компанія LG до кінця поточного року випустить мобільний телефон з 12-мегапіксельною камерою, повідомляє TechRadar з посиланням на заяву представників LG.

Технічні характеристики нового телефону співробітники LG не повідомили. Вони лише підкреслили, що у такого мобільника повинні бути великий об'єм пам'яті і багатий функціонал. Відзначимо, що поки жодна компанія не почала серійне виробництво телефонів з 12-мегапиксельной камерою. Проте декілька виробників вже анонсували такі мобільники.

Так, в середині лютого поточного року Sony Ericsson представила перший в світі 12,1-мегапіксельний камерофон Idou. На прилавках він повинен з'явитися в другому півріччі 2009 року. На початку лютого стало відомо, що розробкою мобільника з 12-мегапіксельной камерою займається Samsung. Передбачається, що першим ринком, де з'явиться цей апарат, стане Європа. В даний час максимальний дозвіл камери серійного мобільного телефону складає вісім мегапікселей. Такі мобільники випускають, зокрема, компанії Samsung і LG. Перший восьмимегапіксельний камерофон був представлений Sony Ericsson.

Samsung випустив мобільник для пенсіонерів

Компанія Samsung представила мобільний телефон C3060R. Він виконаний у формі моноблоку і призначений для літніх людей. Про це повідомляється в прес-релізі Samsung.

Виробник підкреслює, що меню C3060R максимально просте. Воно складається з п'яти пунктів, а всі ікони великі і добре промальовані. Для того, щоб людям з поганим зором було простіше працювати з телефоном, шрифти в C3060R зроблені трохи більшими, ніж у звичайного мобільника. Діагональ екрану Samsung C3060R складає 2,2 дюйма. Для комфортнішого набору номера клавіші телефону збільшені, а цифри на них нанесені крупним шрифтом. Сканування та роздрук у даному телефоні не будуть передбачені.

На торці апарату є червона кнопка SOS. Її натисненням на екран телефону виводяться п'ять екстрених номерів, записаних в пам'ять пристрою користувачем. При тривалому натисненні цієї кнопки мобільник починає автоматично дзвонити по першому номеру в списку. У Росії Samsung C3060R з'явиться в червні поточного року. Він коштуватиме близько шести тисяч рублів.