Samsung розробив 12-мегапіксельний камерофон

Послати СМС
безкоштовні SMS через Інтернет
Всі новини
архів новин мобільних операторів

Огляд новин компаній станом на 16.01.2009

Перший у світі камерафон з розширенням екрану 12 Mpx


Samsung розробив 12-мегапіксельний камерофон

Компанія Samsung розробила мобільний телефон з 12-мегапіксельною камерою, повідомляє видання Unwiredview з посиланням на публікації в декількох південнокорейських ЗМІ.

Очікується, що цей мобільник буде представлений на виставці Mobile World Congress 2009, яка пройде в середині лютого в Барселоні. Технічні характеристики телефону не повідомляються. Передбачається, що першими купити 12-мегапиксельный камерофон Samsung зможуть європейці.

В кінці 2008 року 12-мегапіксельний CMOS-сенсор для мобільних телефонів анонсувала компанія Sony. Його серійне виробництво повинне початися в березні 2009 року. Одночасно Sony представила об'єктив для установки в комплекті з 12-мегапіксельним CMOS-сенсором.

В середині січня 2009 року 12-мегапіксельну камеру для мобільного телефону представила компанія Sharp. Дату початку серійного виробництва таких камер представники Sharp не повідомили, підкресливши лише, що мають намір випускати їх по 300 тисяч штук щомісячно.

В даний час максимальне розширення камери серійного мобільного телефону складає вісім мегапікселів. Такі мобільники випускають, зокрема, компанії Samsung і LG. Перший восьмимегапіксельний камерофон був представлений Sony Ericsson.