Продажі смартфонів з Windows Mobile впали

СМС на смартфон
безкоштовні SMS на смартфони
Всі новини
архів новин мобільних операторів

Продажі смартфонів під управлінням Windows Mobile в третьому кварталі 2009 року впали на 20 відсотків, пише Computerworld з посиланням на звіт Gartner.


Продажі смартфонів з Windows Mobile впали

Продажі смартфонів під управлінням Windows Mobile в третьому кварталі 2009 року впали на 20 відсотків, пише Computerworld з посиланням на звіт Gartner. За той же період продажу всіх решта смартфонів виросла на 13 відсотків.

Всього, за даними Gartner, в третьому кварталі було продано лише 3,2 мільйона смартфонів, тоді як в тому ж періоді 2008 року - 4,05 мільйона пристроїв.

Частково падіння може пояснюватися тим, що третій квартал закінчився якраз перед виходом нової версії операційної системи Microsoft - Windows Mobile 6.5. В той же час аналітики сумніваються, що Windows Mobile 6.5 допоможе повернути продажі на колишній рівень, хоч і визнають, що ситуація завдяки ній може стабілізуватися.

У третьому кварталі по всьому світу було продано 41 мільйон смартфонів. Windows Mobile зайняла 7,9 відсотка цього ринку. Symbian компанії Nokia припало на частку 44,6 відсотка пристроїв, на Blackberry - 20,8 відсотка, а на iphone - 17,1 відсотка. Частка ОС Android склала 3,5 відсотка - тобто майже половину від частки Windows Mobile. У Gartner чекають, що його присутність на ринку сильно збільшиться до кінця року, а в 2012 році в світі буде 94 мільйонів таких пристроїв.

За матеріалами сайту "фестиваль літератури" - сайт про українську літературу.