Мобільник Microsoft з'явиться в червні

СМС на смартфон
безкоштовні SMS на смартфони
Всі новини
архів новин мобільних операторів

Корпорація Microsoft представить свій смартфон з великим сенсорним екраном, працювати з яким можна без стілуса


Мобільник Microsoft з'явиться в червні


Корпорація Microsoft представить свій смартфон з великим сенсорним екраном, працювати з яким можна без стілуса, в червні, повідомляє Electronista з посиланням на публікацію в мікроблозі корпорації на Twitter.

В мікроблозі Microsoft мовиться, що в червні корпорація випустить новий продукт, і цей місяць буде дуже важливим для поклонників плеєра Zune. Також Microsoft просить всіх почекати з покупкою смартфонів Apple iPhone 3G і Palm Pre.

Передбачається, що Microsoft представить мобільник Pink. В кінці квітня стало відомо, що корпорація веде переговори з оператором Verizon про просування цього телефону. Тоді повідомлялося, що цей мобільний телефон вийде на початку 2010 року.

Мобільний телефон Pink буде побудований на базі платформи Windows Mobile. Крім того, в нього інтегрують програмне забезпечення плеєра Microsoft Zune, а сам апарат відрізнятиметься багатим мультимедійним функціоналом.

Це не перша інформація, щодо мобільника, який нібито розробляє Microsoft. Наприклад, в листопаді 2008 року повідомлялося, що корпорація представить телефон на базі чіпа Nvidia на Усесвітньому мобільному конгресі в лютому 2009 року. Проте мобільник Microsoft в лютому показаний не був.

По материалам сайта "Реєстрація приватного підприємця", "Юридичні послуги" - партнера даного запису.