Samsung встановив в мобільник клавіатуру з електронного паперу

СМС на смартфон
безкоштовні SMS на смартфони
Всі новини
архів новин мобільних операторів

Компанія Samsung випустила мобільний телефон Alias 2, виконаний у формі розкладачки


Samsung встановив в мобільник клавіатуру з електронного паперу


Компанія Samsung випустила мобільний телефон Alias 2, виконаний у формі розкладачки, повідомляє The Register. Сенсорна клавіатура цього мобільника зроблена з електронного паперу.

Samsung Alias 2 розкладається як вертикально, так і горизонтально. У першому випадку клавіатура телефону має класичний цифровий вигляд. У другому - зображення на кнопках міняється, і цифрова клавіатура перетворюється на горизонтально орієнтовану qwerty.

Діагональ екрану Samsung Alias 2 - 2,6 дюйма. На першому етапі цей телефон продаватиметься тільки в Північній Америці. Разом з контрактом оператора його вартість складе близько 80 доларів.

Як правило, електронний папір використовується при виробництві екранів пристроїв для читання електронних книг. Її основна перевага перед РК-моніторами - товщина практично із звичайний паперовий лист, хороша гнучкість і висока яскравість зображення. Останнє дозволяє працювати з електронним папером навіть при яскравому сонячному світлі.

Крім того, електронний папір споживає енергію лише у момент появи нової інформації на екрані. Проте за часом оновленнями зображення вона сильно поступається РК-матрицям.