Nokia запустила свій поштовий сервіс, а HTC розробила гуглофон

Послати СМС
безкоштовні SMS через Інтернет
Всі новини
архів новин мобільних операторів

Nokia запустила свій поштовий сервіс під назвою Mail on Ovi. HTC - за замовленням оператора мобільного зв'язку T-Mobile розробила абсолютно нову модель комунікатора.

 


Nokia запустила свій поштовий сервіс, а HTC розробила гуглофон

Nokia запустила свій поштовий сервіс під назвою Mail on Ovi. За допомогою цього сервісу можна створити поштову скриньку прямо з мобільного телефону і працювати з поштою без допомоги стаціонарного комп'ютера.

Сервіс Mail on Ovi зараз у стадії бета-тестування, доступний на 12 мовах, серед яких на жаль немає української. Службою Mail on Ovi можуть скористатися власники більше 35 моделей мобільних телефонів Nokia, які побудовані на платформі Series 40.

Для кожного користувача Mail on Ovi компанія Nokia виділяє 1 Гб на своїх серверах для зберігання пошти. Також Mail on Ovi підтримує систему фільтрів проти Спаму. У лютому Nokia запустить веб-інтерфейс Mail on Ovi.

Про сервіс Mail on Ovi компанія Nokia заявила ще місяць тому. Тоді ж компанії представила службу Nokia Messaging, об'єднуючу на мобільних пристроях компанії функції e-mail і обміну миттєвими повідомленнями.

А ось інша компанія - HTC - за замовленням оператора мобільного зв'язку T-Mobile розробила абсолютно нову модель комунікатора, який працює на платформі Google Android і називається G2.

G2 зроблений у формі одного моноблоку з великим сенсорним екраном. Клавіатура і слова у комунікатора відсутня, зате є трекбол.

Продажі комунікатора повинні були початися в лютому 2009 року. Проте через питання, пов'язані з програмним забезпеченням, в магазинах G2 з'явиться тільки в квітні наступного року.

Крім T-Mobile, комунікатор G2 продаватиме ще одного оператора зв'язку. Але оскільки G2 є зареєстрованою торговою маркою T-Mobile, то ця компанія продаватиме G2 під іншою назвою.

Крім HTC, пристрої на базі Android розробили компанії з Китаю - TechFaith і QIGI, а також австралійська компанія Kogan. У 2009 році гуглофони повинні представити і інші світові виробники - Motorola, Asus і Sony Ericsson Лингво, Промт, переводчики.