Виробники стільникових телефонів пообіцяли перейти на micro-usb

СМС на смартфон
безкоштовні SMS на смартфони
Всі новини
архів новин мобільних операторів

Асоціація CTIA, що об’єднує найбільших стільникових операторів і виробників телефонів, оголосила про вибір стандартних роз'ємів для мобільних пристроїв


Виробники стільникових телефонів пообіцяли перейти на micro-usb

Асоціація CTIA, що об’єднує найбільших стільникових операторів і виробників телефонів, оголосила про вибір стандартних роз'ємів для мобільних пристроїв. Про це мовиться в прес-релізі CTIA.

Тепер для навушників і гарнітур учасники CTIA використовуватимуть 3,5-міліметрові роз'єми, а для зарядки і під'єднування до інших пристроїв - роз'єм micro-usb. Очікується, що після січня 2012 року більшість бездротових пристроїв використовуватимуть саме ці роз'єми.

Раніше провідні виробники мобільних телефонів домовилися розробити єдиний зарядний пристрій, який дозволив би скоротити витрати і заощадити засоби споживачів. У лютому 2009 року йшлося про роз'єм mini-usb. У червні в угоді, підписаній компаніями, фігурував micro-usb.

У CTIA входять такі компанії як At&t Mobility, Verizon Wireless, T-mobile USA і Sprint Nextel. Крім того, учасником CTIA є російський мобільний оператор MTS Communications. У списку виробників присутні Apple, Ericsson, Garmin, LG Electronics, Motorola, Nokia, RIM, Samsung та інші.