Nokia - останні новини виробника

СМС на смартфон
безкоштовні SMS на смартфони
Всі новини
архів новин мобільних операторів

Nokia випустила мобільний телефон N900, Apple обійшла Nokia по прибутку від продажів телефонів.


Nokia - останні новини виробника

Nokia випустила мобільний телефон N900

Фінська корпорація Nokia офіційно оголосила про вихід телефону Nokia N900.

У N900 встановлений 600-мегагерцевий процесора ARM Cortex-a8 і 3d-акселератор POWERVR SGX з підтримкою OPENGL ES 2.0. Телефон може виділяти додаткам до гігабайта пам'яті. У N900 вбудований накопичувач місткістю 32 гігабайти. Для розширення цього об'єму можна використовувати 16-гігабайтні карти micro-sd.

Діагональ дисплея Nokia N900 складає 3,5 дюйма. Дозвіл екрану - 800 на 480 пікселів. Maemo дозволяє відкривати десятки вікон додатків, а також розміщувати на робочому столі віджети, контакти і ярлики.

Крім того, телефон оснащений пятімегапіксельной камерою з триразовим цифровим збільшенням, подвійним світлодіодним спалахом, а також повноекранним видошукачем.

Пристрій, заснований на операційній системі Maemo 5, з'явиться в магазинах в листопаді і коштуватиме близько 500 євро. Першими N900 отримають країни Європи, Близький Схід, Росія і Північна Америка. Nokia N900 також можна замовити через інтернет-магазин корпорації.

Apple обійшла Nokia по прибутку від продажів телефонів

Американська корпорація Apple вперше обійшла фінську Nokia по прибутках від продажів мобільників на ринку США, пише TG Daily з посиланням на дослідження аналітичної компанії Strategy Research.

За третій квартал 2009 року прибуток Apple від iphone склав 1,6 мільярда доларів. У Nokia відповідний показник опинився рівний 1,1 мільярда доларів. Аналітики відзначають, що прибутковість пристроїв Nokia в 2009 році знизилася із-за економічної кризи.

У третьому кварталі частка Nokia на ринку смартфонів скоротилася на шість процентних пунктів, пише Bloomberg. Компанія, що продала за три місяці по всьому світу 16,4 мільйона смартфонів, повідомила про перший в своїй історії збитковий звітний період.

У 2007 році корпорація Apple випустила перший iphone. Таким чином, лідируюче місце на американському мобільному ринку їй вдалося зайняти всього за два роки.

На правах рекламы: Добавить уникальную статью для раскрутки сайтов в Гугл