Giorgio Armani випустив комунікатор на базі Samsung

СМС на смартфон
безкоштовні SMS на смартфони
Всі новини
архів новин мобільних операторів

Мобільний телефон Giorgio Armani вартістю 700 євро (більше 1000 доларів) був представлений в Мілані, повідомляє Reuters


Giorgio Armani випустив комунікатор на базі Samsung

Мобільний телефон Giorgio Armani вартістю 700 євро (більше 1000 доларів) був представлений в Мілані, повідомляє Reuters. Комунікатор виготовлений на базі телефону Samsung і працює під управлінням операційної системи Windows Mobile 6.5.

Це вже третя модель стільникового телефону Samsung з дизайном Armani. Комунікатор виконаний в бронзових тонах і оснащений сенсорним OLED-дисплеєм з активною матрицею, який зрушується убік, відкриваючи qwerty-клавіатуру. На відміну від "батьківської" моделі Samsung Omnia Pro B7610, клавіатура розташована під кутом 30 градусів до екрану. Решта характеристик співпадає, пише блог Mobiletechworld.

На презентації були присутні генеральний директор Microsoft Стів Балмер (Steve Ballmer), виконавчий віце-президент Samsung Mobile Он Пьо Хон (Won Pyo Hong) і сам Джорджіо Армані. 75-річний засновник дизайнерської компанії, харчовий гепатит, що переніс цього року, не виступав на прес-конференції, обмежившись позуванням для фотографів.

Стів Балмер, який надів на презентацію підписану Армані краватку, назвав співпрацю Samsung, Armani і Microsoft "унікальним". Новий телефон став однією з перших моделей з операційною системою Windows Mobile 6.5, яка вийшла на ринок 6 жовтня 2009 року. Вона є покращуваною версією попередньої мобільної ОС Microsoft.

За матеріалами, регистрации ООО, ЗАО, ОАО - всі права застережено.