Кожна п'ята американська сім'я відмовилася від дротяного телефонного зв'язку

СМС на смартфон
безкоштовні SMS на смартфони
Всі новини
архів новин мобільних операторів

Більше 20 відсотків домогосподарств в США відмовилися від використання дротяного телефонного зв'язку, віддавши переваги мобільним телефонам


Кожна п'ята американська сім'я відмовилася від дротяного телефонного зв'язку


Більше 20 відсотків домогосподарств в США відмовилися від використання дротяного телефонного зв'язку, віддавши переваги мобільним телефонам, повідомляє видання Ars Technica з посиланням на дослідження неприбуткової організації National Center for Health Statistics. Рік тому таких сімей було 17 відсотків. Тенденція до збільшення даного показника зростає з року в рік ось уже декілька років підряд.

Число американських домогосподарств, що використовують тільки дротяний телефонний зв'язок, складає 17 відсотків. Близько 60 відсотків американських сімей користуються як стаціонарним, так і стільниковим телефонним зв'язком.

За даними організації National Center for Health Statistics, багато сімей з низьким доходом і третина людей у віці від 18 до 29 років вважають за краще користуватися тільки мобільним зв'язком. Крім того, перевагу мобільним телефонам віддають 40 відсотків американців, що проживають в знімних квартирах, і чверть всіх вихідців, що живуть в США, з Латинської Америки.

Американські оператори підтверджують тенденцію скорочення користувачів стаціонарного телефонного зв'язку і збільшення абонентів стільникового зв'язку. Так, частка стаціонарних користувачів в квартальних доходах AT&T опустилася нижче 30 відсотків, тоді як користувачі бездротового зв'язку принесли операторові більше 40 відсотків доходу.

За матеріалами «хмельницкие газовики» та соціологічної неприбуткової організації National Center for Health Statistics.