Творцеві стільникового телефону не подобаються смартфони

СМС на смартфон
безкоштовні SMS на смартфони
Всі новини
архів новин мобільних операторів

Творець мобільного телефону Мартін Купер (Martin Cooper), який був провідним інженером у відділі Motorola, що розробляв перший стільниковий телефон, піддав критиці сучасні мобільники.


Творцеві стільникового телефону не подобаються смартфони

Творець мобільного телефону Мартін Купер (Martin Cooper), який був провідним інженером у відділі Motorola, що розробляв перший стільниковий телефон, піддав критиці сучасні мобільники. Про це пише The Daily Telegraph.

80-річний Купер заявив, що багатофункціональні пристрої посередньо виконують кожну із закладених в них функцій. Він упевнений, що майбутнє за декількома спеціалізованими пристроями, кожне з яких добре виконує своє завдання.

Творець мобільника не вперше критикує сучасні телефони. Так, раніше він стверджував, що смартфон Apple iphone володіє незручним інтерфейсом. Проте, в світі вже продано близько 50 мільйонів пристроїв на платформі iphone OS.

Мартін Купер в квітні 1973 року зробив перший бездротовою дзвінок. Як він згадує, перший мобільник важив кілограм, а його акумулятор вистачало лише на 20 хвилин розмови. Купер відзначив, що це було дуже до речі, оскільки рука все одно не витримувала довше за двадцять хвилин.