Американку звинуватили в кібер залякуванні, а Інтернет-магазини не здатні продавати три чверті пісень

Послати СМС
безкоштовні SMS через Інтернет
Всі новини
архів новин мобільних операторів

Мешканку США Ніколь Уїльямс звинуватили у використанні засобів зв'язку для залякування підлітка. А у Інтернет-магазинів зовсім інші проблеми.

 


Американку звинуватили в кібер залякуванні, а Інтернет-магазини не здатні продавати три чверті пісень

Мешканку США Ніколь Уїльямс звинуватили у використанні засобів зв'язку для залякування підлітка. 21-річна жінка відправила безліч SMS повідомлення і декілька голосових повідомлень 17-річній дівчині, коли почула, що та зустрічається з її хлопцем.

У голосових повідомленнях Ніколь лаялася і загрожувала, зокрема зґвалтувати нову дівчину свого хлопця. Ніколь Уїмльямс запевняє, що ці повідомлення відправив з її телефону хтось інший.

Як повідомляє поліція, у жертви і молодої людини Ніколь Уїльямс не було побачення, вони просто розмовляли.

Ця справа стала одним з перших, які підпадають під дію закону штату Міссурі об кібер залякуванні. Закон цей з'явився після смерті в 2006 році 13-річної дівчинки Меган Мейер. Правоохоронні органи тоді запідозрили, що дівчинку довела до самогубства 49-річна Лорі Дрю, що спілкувалася з Мейер з акаунта MySpace, що належить вигаданому 16-річному підліткові Джошу Евансу. Всього своє законодавство в частині, що стосується киберпогроз, відновили 45 штатів.

А у Інтернет-магазинів зовсім інші проблеми - понад десяти з тринадцяти мільйонів музичних треків, розміщених в Мережі, за рік не були продані жодного разу. Що складає 76 відсотків всієї виставленої на продаж музики і пророцтва.

Вісімдесят відсотків цифрових продажів музики припали всього на 52 тисячі треків. З 1,23 мільйонів альбомів було продано лише 173 тисячі, тобто 14 відсотків від загального числа.

У абсолютних цифрах ринок музики в Інтернет і об'єм продажів активно росте. За даними звіту Nielsen Soundscan, з початку 2008 року американці викачали понад мільярд треків. Це на 28 відсотків більше, ніж в 2007 році.

Дослідження побічно підтверджує значущу частку популярних треків в загальних продажах гороскоп любовь совместимость. На двісті бестселерів прийшло 17 відсотків всіх покупок.