Новини iPhone 3G - 07.08.2008

Послати СМС
безкоштовні SMS через Інтернет
Всі новини
архів новин мобільних операторів

Новини нового смартфону iPhone 3G

 


Новини iPhone 3G

Американці купили 600 тисяч смартфонов iPhone 3G

З першого мільйона смартфонов iPhone 3G в США було продано 600 тисяч, повідомляє техноблог TechCrunch з посиланням на результати дослідження компанії Medialets. Відмітку в мільйон проданих смартфонов Apple подолала через два дні після початку продажів iPhone 3G.

Друге місце займає Японія, де було продано 70 тисяч iPhone 3G. На долі Німеччини, Франції, Іспанії і Великобританії припало 69, 67, 55 і 29 тисяч смартфонов.

Більше 10 тисяч iPhone 3G продали в Канаді, Мексиці і Голландії. Стільки ж - в Швеції. У Новій Зеландії, де був куплений перший iPhone 3G, Apple продала дві тисячі смартфонов.

Раніше повідомлялося, що компанія Foxconn, що випускає iPhone 3G для Apple, збільшила кількість вироблюваних смартфонов до 800 тисяч штук в тиждень. Якщо ці темпи збережуться, то за рік Foxconn збере 40 мільйонів iPhone 3G.

У серпні iPhone 3G з'явиться ще в 20 країнах

22 серпня смартфон Apple iPhone 3G поступить в продаж ще в 20 країнах. В даний час точно відомо лише 17 з них.

Іспанський оператор Telefonica почне продавати iPhone 3G відразу у восьми державах: Аргентині, Чилі, Колумбії, Еквадорі, Сальвадорі, Гватемалі, Перу і Уругваї. Оператор America Movil продаватиме смартфон від Apple в Парагваї і Гондурасі.

У Індії, починаючи з 22 серпня, купити iPhone 3G можна буде в салонах операторів Bhairti Airtel і Vodafone. O2 почне продавати смартфон в Чехії. У Естонії смартфон буде доступний в салонах TeliaSonera.

Компанія Orange продаватиме iPhone 3G в Румунії і Польщі. У Польщі смартфон від Apple також можна буде купити в салонах оператора Era. Globe Telecom в кінці серпня запропонує iPhone 3G жителям Філіппін, а T-Mobile - Угорщині.

Передбачається, що одній з трьох країн, що залишилися, де iPhone 3G з'явиться 22 серпня, стане Сінгапур.

У продаж iPhone 3G поступив 11 липня. В даний час смартфон доступний в 25 країнах. До кінця року Apple iPhone 3G повинен з'явитися на прилавках більш ніж 70 країн. Росія до їх числа не входить. Передбачається, що на російському ринку легальні смартфони Apple iPhone з'являться в 2009 році.

За матеріалами сайтів: новини - прага 5 та лучшие фильмы и сериалы.