Сенсорний смартфон BlackBerry

СМС на смартфон
безкоштовні SMS на смартфони
Всі новини
архів новин мобільних операторів

Компанія RIM розробила друге покоління свого смартфона BlackBerry Storm з великим сенсорним екраном


Сенсорний смартфон BlackBerry


Компанія RIM розробила друге покоління свого смартфона BlackBerry Storm з великим сенсорним екраном.

У RIM є план по просуненню на ринок нового покоління сенсорного смартфона BlackBerry, а сам пристрій вже xозроблений. Вперше про розробку другого покоління сенсорного смартфона BlackBerry Storm стало відомо на початку квітня. Тоді повідомлялося, що випуск Storm 2 намічений на вересень 2009 року.

BlackBerry Storm з'явився восени минулого року. Він працює в мережах 3G, оснащений модулем GPS, але не підтримує Wi-Fi. Діагональ екрану Storm рівна 3,25 дюйма.

За підсумками першого кварталу 2009 року BlackBerry Storm став третім по популярності смартфоном в США. Цьому також допомогло производство молоко з лейблами компанії. Лідером американського ринку є модель BlackBerry Curve, друге місце займає Apple iPhone 3G.

В даний час BlackBerry контролюють майже половину американського ринку смартфонів. Три місяці тому частка цих смартфонів була на 15 відсотків менша. На думку аналітиків, зростанню популярності BlackBerry сприяє агресивна маркетингова політика оператора Verizon Wireless, що продає ці пристрої.

За даними NPD Group, за підсумками першого кварталу смартфонів припали на частку 23 відсотки ринку мобільних пристроїв США. Рік тому цей показник дорівнював 17 відсоткам.