Toshiba анонсувала смартфон з гігагерцевим процесором

Отправка СМС
безкоштовні SMS через Інтернет
Всі новини
архів новин мобільних операторів

Огляд новин станом на 04.02.2009

Смартфони дедалі дивують все більш потужними процесорами.


Toshiba анонсувала смартфон з гігагерцевим процесором

Компанія Toshiba анонсувала смартфон TG01, оснащений гігагерцевим процесором Qualcomm Snapdragon QSD2850, повідомляє видання Cnet News. На прилавках магазинів цей смартфон з'явиться скоро - в середині поточного 2009 року.

Діагональ сенсорного екрану TG01 складає 4,1 дюйма, товщина корпусу - 9,9 міліметра. Як операційна система на смартфон предустановленна Windows Mobile. З модулів бездротового зв'язку в TG01 є 3G, Wi-Fi, а також модуль GPS.

Процесор Qualcomm Snapdragon був випущений в кінці 2007 року. Він підтримує відтворення відео високої чіткості з розширенням 720p і оптимізований для роботи з тривимірною графікою. Також він здатний працювати з 12-мегапіксельною камерою.

В даний час в більшості смартфонів використовуються чіпи, що працюють з частотою близько 500 мегагерц. Наприклад, частота процесорів комунікаторів Sony Ericsson Xperia X1 і HTC MAX 4G рівна 528 мегагерцам.

В майбутньому компанія Qualcomm має намір представити двухядерну версію процесора Snapdragon з частотою півтора гігагерца. Він дозволить працювати з відео високої чіткості з роширенням 1080p. Також двухядерний мобільний чіп Qualcomm Snapdragon підтримуватиме Wi-Fi і GPS.

Крім Toshiba, випустити мобільні пристрої на базі гігагерцевого процесора Qualcomm Snapdragon мають намір і інші компанії. За даними Cnet News, такі смартфони планують представити компанії Asus і Acer. Остання ще не випустила жодного смартфона під власним брендом.

Нові смартфони зможуть допомогти знайти роботу, а також покращать мікроекономічні показники та піднімуть бизнес украины на новий рівень.