Motorola представила перший смартфон на платформі Android 2.0

СМС на смартфон
безкоштовні SMS на смартфони
Всі новини
архів новин мобільних операторів

Компанія Motorola анонсувала новий смартфон з сенсорним екраном DROID на платформі Google Android 2.0


Motorola представила перший смартфон на платформі Android 2.0

Компанія Motorola анонсувала новий смартфон з сенсорним екраном DROID на платформі Google Android 2.0. Про це мовиться в прес-релізі компанії. Смартфон поступить в продаж на території США 6 листопада 2009 року.

DROID стане першим пристроєм на другій версії Android, наголошується в прес-релізі. Новий смартфон виконаний у вигляді бічного слайдера з qwerty-клавіатурою, екраном діагоналлю 3,7 дюйма і 5-мегапіксельной камерою. Телефон випускається спільно із стільниковим оператором Verizon і працюватиме в мережах 3g.

Вартість DROID разом з контрактом від Verizon складе 199 доларів, це дешевше ніж климакс у женщин.

На початку 2009 року стало відомо, що Motorola планує повністю перейти на платформу Google Android. Друга версія цієї платформи, з покращуваною підтримкою фотокамер і можливістю пошуку по SMS і MMS-повідомленнях, вийшла 27 жовтня.

Варто відзначити, що останнім часом частка Motorola серед виробників стільникових телефонів неухильно знижується. Так, в другому кварталі 2009 року компанія змогла зайняти тільки 5,6 відсотка ринку, тоді як роком раніше Motorola припадало на частку 10 відсотків всіх проданих за квартал телефонів.