Огляд головних новин компаній - 01.01.2008

Отправка СМС
безкоштовні SMS через Інтернет
Всі новини
архів новин мобільних операторів

Огляд новин компаній станом на 01.01.2008

Новини компаній: Samsung, Sony Ericsson, Google, Symantec та Білайн.


Новини про мобільні телефони і операторів стільникового зв'язку:

Компанія Samsung представила першу у всьому світі 8 Мрх матрицю, яка була створена за технологією CMOS. Враховуючи те, що ця матриця має дуже маленькі розміри - всього 11x10x9 мм, матрицю можна буде використовувати в камерафонах. Початок масового виробництва сенсорів 8 Мрх запланований компанією на 2008 рік. Цього року і очікується прихід ери могутніших камерафонів, які здатні робити фото з розширенням 3264x2444 крапки.

Sony Ericsson запатентував технологію бездротової передачі файлів, унікальну у своєму роді. Ця технологія заснована на базі NFC (Near Field Communication) і працює за принципом «Drag and Drop» або іншими словами «Перетягни і відпусти», які використовуються в комп'ютерній операційній системі Windows. Таким чином, дуже скоро для передачі файлу по протоколу Bluetooth буде достатньо всього лиш перемістити файл пальцем по екрану у напрямі розташованого поряд пристрою.

Google Maps - карти тепер доступні в пристроях під управлінням операційної системи Windows Mobile. Щоб оцінити картографічну навігаційну систему на своєму комуникаторі, Ви можете завантажити настановний файл по посиланню http://www.google.ru/gmm/GoogleMaps.CAB. Планується також, що Google Maps тепер з самого початку вбудовуватимуться в мобільний інтерфейс ОС Windows Mobile.

Компанія Symantec представила новий продукт - антивірусне програмне забезпечення для смартфонів Norton Smartphone Security. Цією програмою підтримуються дві найпопулярніші мобільні платформи: Windows Mobile (5 і б версії) і Symbian (9 версія). Програма складатиметься з трьох модулів: антивірус, антиспам, що захищає від небажаних SMS, і файервол, який захистить підключення до мережі Інтернет.

Білайн запускає в Санкт-Петербурзі послугу «Мультілайн». Новий сервіс дозволить мати два телефонні номери в одній SIM-карті. За словами оператора мобільного зв'язку, дві лінії з самого початку закладено в стандарті GSM. Обидва номери працюватимуть одночасно. Проте погано те, що обидва номери повинні належати одному операторові - самому ж Білайну. Стане в нагоді ця послуга хіба що тим, хто користується різними тарифними планами - наприклад, для дзвінків і доступу в Інтернет.